5-7 Marzo, 2021

EGITARAUA

Martxoak 5, ostirala

16:00 - Erakusketen Inaugurazioa

T1 - Pared Verde & Espacio Morado

16:00 – Pop Up – Artisautza Azoka

T1 – T2

17:00 -  ‘No me seas sinsorgo’ (Jasone Merino)
 liburuaren aurkezpena

La Nave Va

17:00 - Artisautza Tailerra - Serigrafía Zuzenean | 5 € |

T1 Zona madera La Terminal

18:00 – Olerkigintza (Inés Segura) + Abeslariak (Itziar Madariaga, Mona Rora, Amaia Santamaría).

La Nave Va

19:00 – Kontzertua– Sally Rous

T3 - Pantallas

ILUSITRACION

Martxoak 6, larunbata

POESIA

10:00 - Pop up! Artisautza Azoka

T2 + T3 La Terminal

11:00 -  Makramearen hastapenak - Tailerra (Irekia)

T1 Zona madera La Terminal

11:00 – Musika-  Estrella Electrónica

T4 La Terminal

12:00 - Dantza Masterclass  Aitziber Castro-rekin  6€

T1 - La Terminal

12:30 - Ipuin Kontzalaria Sorgina Txirulina | 6 € |

La Calde

12:00 – Ukedada | 10€ |

La Nave Va

16:00 -  ‘Ojos de Dios’ Artisautza Tailerra (Irekia)

T1 Zona madera La Terminal

TALLERES

17:00 - “Pétalos Impares” (Amaia Barrena) liburuaren aurkezpena

La Nave Va

17:00 - Masterclass Zumba Aitziber Castro-rekin | 6€ |

La Terminal

17:30 – Eszena Irekia. Leize (hip hop euskalduna)

T4 La Terminal

17:45 –  “No vales más que yo" (Leire Eiguren)
liburuaren aurkezpena

La Nave Va

18:30 – Olerkigintza (Ametz Rodrigo, Dafne Gonzalez, Amaia Barrena, Leire Eiguren, Gerizeti e Inés Segura) + Abeslariak (Sunmusic, Somos Krusak y Mia Kalo)

La Nave Va

19:00 - Aurre - estreinaldia ‘HAMBRE’ Antzerkia | 8€ |

La Calde

MARTXOAK 7, IGANDEA

10:00 -  Pop up! Artisautza Azoka

T2 + T3 La Terminal

11:00 -  Pintura y emociones (Irekia) Artisautza Tailerra
 Egin hemen zure erreserba

La Nave Va

11:00 – Oihal margoketa (Irekia)Artisautza Tailerra
Egin hemen zure erreserba

T1 Zona madera La Terminal

11:00 – Musika – Estrella Electrónica

T4 La Terminal

11:30 –  “Acostamientos 50 + 9” (Daniela Bartolomé)
liburuaren aurkezpena

La Nave Va

CUENTACUENTOS

12:00 - Masterclass Swing - Solo Jazz | Maien Boix | 6€ |

T1 La Terminal

12:15 – Olerkigintza (Ellas Son Poetas) + Abeslariak (Estolda)

La Nave Va

13:30 -  Animakon Laburmetraiak - Zuzendari Hoberenari emandako saria | Irekia

La Nave Va

14:15 – Emakumea, Artea, Feminismoa eta Generoa
Atalaren aurkezpena

La Nave Va

TEATRO